Loader Studio Diarex

Jeszcze chwilę ...

Referencje

Masz pytanie?

Skontaktuj się z nami!
 
 
 

Asia i Piotr

Jesteśmy bardzo zadowoleni ze współpracy z Studiem Diarex i ze szczerym sercem możemy polecić jego usługi. Filmowanie zostało zrealizowane zgodnie z naszymi oczekiwaniami, a także spisaną przed uroczystością umową, kręcenie naszego ślubu i wesela, a także późniejszy kontakt przebiegał w bardzo miłej atmosferze.

Marlena i Artur

Na weselu czuliśmy się bardzo swobodnie, praktycznie nie zauważaliśmy obecności kamerzysty. Ostateczny efekt jest rewelacyjny – film bardzo żywy, z krótkimi ciekawymi ujęciami osób, akcji i emocji, przeplatany wywiadami rodziny. Wybrana przez nas muzyka została ciekawie podłożona, czasem nawet słowa piosenki zgadzają się z treścią danej sceny. Dobra jakość obrazu i profesjonalne operowanie sprzętem, a także dobry montaż całości sprawia, że nikomu z naszych gości nie nudzi się oglądanie filmu – a to bardzo istotne:) Minusów jak do tej pory nie zauważyliśmy, także gorąco raz jeszcze polecamy:)

Joanna i Radosław

Jeśli chcecie aby Wasz film wyglądał jak nudny, wielogodzinny, niekończący się VHS z lat 90-tych to absolutnie odradzamy Studio Diarex! Ale jeśli pragniecie aby pamiątka z wesela była dynamicznym i ciekawym filmem, do którego chętnie się wraca to dobrze trafiliście:) Z pełną odpowiedzialnością polecamy Studio Diarex, które wyróżnia profesjonalizm i pasja w kręceniu filmów. W trakcie uroczystości i przyjęcia pracują bardzo dyskretnie, uchwycając wszystkie ważne chwile. Przygotowany przez nich film w jakości FULL HD jest świetnie zmontowany i bardzo dobrze się go ogląda – jest to nie tylko nasza opinia, ale wszystkich, którzy mieli przyjemność oglądać nasz film z wesela. Dzięki pomysłowi wykorzystania w filmie wywiadów z gośćmi, jest on nie tylko reportażem z tego ważnego dla nas dnia, ale również pamiątką osób, które uczestniczyły z nami w tym wydarzeniu. Serdecznie dziękujemy obu za wykonaną pracę na najwyższym poziomie. Gorąco polecamy Studio Diarex!:)

Iwona i Grzegorz

Chcieliśmy serdecznie podziękować dla Studia Diarex za fantastyczny, profesjonalny i dynamiczny reportaż z naszego ślubu świetna współpraca fachowa dorada i profesjonalna obsługa. Gorąco polecamy! Film jest rewelacyjną pamiątką, za którą raz jeszcze DZIĘKUJEMY!:)

Monika i Przemek

Praca z Studiem Diarex to czysta przyjemność. Film przez nich wykonany spełnia wszystkie Nasze oczekiwania. Przede wszystkim zasługuje na dużą pochwałę fakt, iż słucha pomysłów i wymagań swoich klientów i co najważniejsze realizuję je. I na tym zależało nam najbardziej, bo każdy ma inny temperament , inną wizję i inne gusta a przecież film ze ślubu to ma być przede wszystkim pamiątka dla Nas - Młodych i ma odzwierciedlać Nas samych. Ale równie chętnie pomoże i doradzi. Z pewnością to zależy również od gości i od tego jak wiele dzieje się na weselu, ale zrobić film tak aby nie był nudny i chciało się do niego wracać to już zasługa kamerzysty i jego profesjonalizmu.Termin realizacji i znakomity kontakt zarówno przed weselem jak i po również zasługuje na duży plus.

Joanna i Radosław

W tym ważnym dniu Młodym umyka wiele momentów, które powinny zostać w Naszej pamięci. Dziękujemy za sposób w jaki je utrwaliłeś i za to że oglądając film czujemy się jakbyśmy znów tam byli. Z całego serca POLECAMY!!!

Małgorzata i Mateusz

Godny polecenia, nie zawiedziecie się na Nim na pewno, na wysokim poziomie (jeśli chodzi o film ale również o pobyt w kościele i na sali) ! Uchwycił najlepsze momenty z tego ważnego dla Nas dnia. Na sesji zdjęciowej czuliśmy się jak gwiazdy Hollywood? z profesjonalnym sprzętem i pracą Pana Darka. Pomocny w każdym momencie, szczególnie, gdy w kościele zjadała nas trema. Super dobrana muzyka do momentów w filmie, którą przesłaliśmy. Zero tandety, film wykonany miło i schludnie. Bardzo dobry kontakt przed weselem, w celu ustalenia szczegółów. Nic dodać nic ująć!!!! Gdybyśmy mieli jeszcze raz wybierać kamerzystę, z pewnością było by to Studio Diarex!!

Wojtek i Dominika

...Szanowni Czytelnicy! Pragniemy Wam polecić...Właściwie nie wystarczy polecić....raczej...po stokroć polecić Diarex i jego pracę w postaci filmów, które tworzy. Film, który dla nas przygotował jest po prostu rewelacyjny, świetnie dobrał myzykę która idealnie komponuje się z różnymi momentami naszego wesela i cudownie nastaja! Zawrte w nim są także ciekawe ujęcia i momenty, o których już dawno byśmy zapomnieli gdyby nie on. Diarex tworząc nasz film wykazał się pomysłowością i bardzo dużym zaangażowaniem a cena jaką nam przyszło zapłacić za całoś jest nieadekwatna (stanowczo za niska!) w porównaniu do jakości filmu oraz pracy i serca jaką włożył w jego przygotowanie! Jesteśmy bardzo zadowoleni i wdzięczni za cudowną pamiątkę z tego wspaniałego dla nas dnia i szczerze wszystkim POLECAMY :)